02 10 2018

Liceum częściowo zmodernizowane. Otworzyli nowe skrzydło

02.10.2018, godz.: 16:54
Liceum częściowo zmodernizowane. Otworzyli nowe skrzydło

Wczoraj (1 października) odbyło się otwracie nowego skrzydła remontowanego Liceum Ogólnokształcącego nr 5 STO w Milanówku. Dalszą część remontu szkoły miasto chce przeprowadzić w ferie zimowe 2019 roku.

Włodarze twierdzą, że prace zmierzające do otwarcia nowego skrzydła potoczyły się w ekspresowym tempie. – To było prawdziwe szaleństwo. W 80 dni wykonano remont kapitalny budynku przy ulicy Z. Herberta 41. Wymieniono ściany, sufity, podłogi, centralne ogrzewanie, instalacje elektryczną, oświetlenie i sieć komputerową. Wykonano również gruntowny remont dachu oraz modernizację sanitariatów – opisuje magistrat.

Spójrzmy więc na efekty tych prac.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata