31 05 2018

Letnie zajęcia dla grodziskich dzieci. Znamy szczegóły

31.05.2018, godz.: 10:48
Letnie zajęcia dla grodziskich dzieci. Znamy szczegóły
fot. Pixabay

Grodziskie akcje letnich zajęć dla dzieci rokrocznie cieszą się ogromną popularnością. Organizujące je centrum kultury spodziewa się, że w tym roku będzie podobnie, dlatego też już teraz poinformowało, że zapisy rozpoczną się 12 czerwca.

Wakacje wielu młodych mieszkańców Grodziska i okolic będzie spędzać na terenie gminy. Nie oznacza to jednak, że muszą się nudzić. Lokalne ośrodki kultury oraz szkoły przygotują dla nich wiele atrakcji. Na pewno wiemy już, co szykuje grodziskie CK.

W ramach akcji „Zajęcia letnie 2018” centrum przy spółdzielczej zaplanowało dwie tury najróżniejszych aktywności. Pierwszy tydzień zaplanowano od 2 do 6 lipca. Drugi zaś – od 6 do 10 sierpnia.

W programie zajęć znajdą się zumba, zabawy na świetlicy, szermierka, zajęcia plastyczne, taneczne. Nie zabraknie sesji gimnastycznych służących korekcji postawy u dzieci, a także turniejów gier planszowych.

Cemntrum kultury poinformowało, że podczas zapisów w związku z dużym zainteresowaniem zajęciami zostanie stworzona lista rezerwowa.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi