20 08 2018

Leszcze zagrają podczas Święta Chleba

20.08.2018, godz.: 07:55
Leszcze zagrają podczas Święta Chleba
Fot. Sławek/Wikipedia

Maciej Miecznikowski i Leszcze będą gwiazdami tegorocznego Święta Chleba w Żabiej Woli. Impreza odbędzie się w pierwszą niedzielę września.

Święto Chleba w żabiowolskiej gminie rozpocznie się tradycyjnie – mszą świętą o godz. 12.00 w kościele pw. Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Ojrzanowie. Natomiast od godz. 15.00 wystartują obchody na terenie przy Domu Kultury w Żabiej Woli (ul. Warszawska 27). Właśnie o 15.00 nastąpi oficjalne przywitanie przez gospodarzy gminy, a od godz. 15.20 rozpocznie się część artystyczna. Wystąpią lokalne zespoły m.in. DOReMiRe, Wesołe Rzępoły, Radlanie, Wesoła Gromada czy grupa Teatralna Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

O godz. 17.00 odbędzie się prezentacja wieńców dożynkowych i rozstrzygnięcie konkursu, natomiast kwadrans później wystąpi Chór Wydartych Domom Kur. Na godz. 18.20 wystąpi gwiazda imprezy czyli Maciej Miecznikowski i Leszcze, którzy wylansowali takie przeboje jak „Kombinuj dziewczyno”, czy „Ta dziewczyna”, . Impreza zakończy się około godz. 19.40.

Podczas imprezy będą także atrakcje towarzyszące: stoiska sołeckie, stoiska z rękodziełem, warsztaty artystyczne, kucyki, ogródek piwny, pokazy sprawnościowe i Tyrolka OSP Żelechów i inne.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi