10 05 2017

Kwiatowa w remoncie. Kierowcy pojadą objazdami

10.05.2017, godz.: 19:38
Kwiatowa w remoncie. Kierowcy pojadą objazdami
fot. Facebook Artur Tusiński

Podkowa Leśna kontynuuje wiosenne porządki na drogach, czyli remonty mające poprawić stan nawierzchni co bardziej wysłużonych tras. Obecnie drogowcy działają na Kwiatowej, a to oznacza konieczność korzystania z objazdów.

W kwietniu Podkowa przeprowadziła równanie prawie wszystkich dróg o nawierzchni nietrwałej. Na warsztat wzięto nieutwardzone drogi w całym mieście ogrodzie. To one bowiem pod wpływem różnych prac ziemnych, związanych m.in. z budową kanalizacji, mocno ucierpiały i ich stan wymagał zdecydowanej poprawy. Mówił o tym zresztą burmistrz Artur Tusiński w rozmowie z nami jeszcze przed Wielkanocą.

Jednak na naprawianiu dróg o nawierzchni nietrwałej podkowiańscy drogowcy nie zakończyli swej wiosennej „aktywności” do remontu idą kolejne ulice, tym razem asfaltowe, ważne ze względów komunikacyjnych. Do takich tras zalicza się ul. Kwiatowa, którą częściowo wyłączono z ruchu.

– Wybaczcie, że poruszanie się po mieście jest utrudnione, ale intensywnie kontynuujemy inwestycje drogowe. Tym razem zamknięta jest na odcinku ulica Kwiatowa – poinformowała na swoim profilu na Facebooku burmistrz Artur Tusiński. – Wyznaczone zostały objazdy. Przebudowywany jest wjazd do Podkowy od ul. Paproci – dodał.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi