16 10 2019

Ktoś wyrzucił odpady przy drodze. Sprawca poszukiwany

16.10.2019, godz.: 09:32
Ktoś wyrzucił odpady przy drodze. Sprawca poszukiwany

W nocy z poniedziałku na wtorek nieznany sprawca wyrzucił odpady przy ul. Przejazdowej w Zalesiu. Sprawa została zgłoszona na policję. Trwają poszukiwania osoby, która zostawiła śmieci przy drodze.

Jak podał żabiowolski magistrat, odpady pochodzą z jakiejś firmy zajmującej się serwisowaniem pojazdów ciężarowych. Urzędnicy oraz policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy. – Jeżeli ktoś podróżował ul. Zdrojową, bądź ul. Przejazdową w godzinach wieczornych lub nocnych i widział samochód, pojazd ciężarowy poruszający się wskazanymi ulicami prosimy o kontakt z policją (46) 857 82 16 , bądź Urzędem Gminy Żabia Wola (46) 858 27 26; (46) 858 27 00. Prosimy posiadaczy kamer samochodowych podróżujących wskazanymi ulicami o przejrzenie nagrań. Nie pozwólmy byśmy jako Mieszkańcy musieli płacić za utylizację czyichś odpadów – napisano na stronie urzędu w Żabiej Woli.

Gdzie dokładnie porzucono odpady? Około 15 metrów od skrzyżowania ulic Przejazdowej i Zdrojowej.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.