20 09 2018

Kto wygrał bilety na kabaret Smile? Sprawdź

20.09.2018, godz.: 12:12
Kto wygrał bilety na kabaret Smile? Sprawdź
Fot. Mat. organizatora

Do występu kabaretu Smile w Grodzisku pozostało już tylko kilka dni. Nie polecamy zwlekać z zakupem biletów, których pula może szybko się wyczerpać. Z podwójnego zaproszenia na pewno może już się cieszyć zwycięzca naszego konkursu.

Formacja z Lublina potrafi znakomicie wchodzić w interakcję z widownią, która ma dzięki temu bycia w samym środku show na żywo. W skład lubelskiego tria wchodzą Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier, którzy występują wspólnie od 2013 roku. W swoich skeczach prezentują różne rodzaje humoru, od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich stylów muzycznych. Często podkreślają w wywiadach, że ważny jest u nich żart sytuacyjny.

W grodziskiej hali przy ul. Westfala wystąpią 23 września o godz. 16.00.Zaprezentują wtedy nowy program zatytułowany „To się nadaje do kabaretu”.

– W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”. Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie RTV, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”. Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo” – opisują organizatorzy z Agencji Artystycznej Joanna.

Patronem medialnym występu jest portal GrodziskNews.pl. Dziś organizujemy takżee drugi konkurs w który rozdamy podwójne zaproszenia na wrześniowy występ. Wejściówki można również zakupić  TUTAJ,  jeśli chcecie mieć absolutną pewność ich uzyskania.

KONKURS
Jedna osoba, która 19 września o godz. 15.00 przyśle maila pod adresem: info@grodzisknews.pl, w treści wpisując:   „Smile w Grodzisku”, zdobędzie podwójne zaproszenie   na niedzielny występ tej formacji. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Konkurs rozstrzygniemy 20 września, a wynik opublikujemy na stronie głównej portalu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację w portalu imienia i nazwiska osoby uczestniczącej. Pozostałe wymagane dane będą wykorzystane przez organizatora wyłącznie do kontaktu ze zwycięzcą.

WYNIKI
Zwycięzcą wczorajszego konkursu został Pan Daniel Koszuta. Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Ze zdobywcą skontaktujemy się telefonicznie.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi