07 07 2017

Krzysztof Chrobak odchodzi z Pogoni

07.07.2017, godz.: 10:24
Krzysztof Chrobak odchodzi z Pogoni
Fot. Facebook/Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Po bardzo dobrym sezonie z Pogoni Grodzisk odchodzi trener Krzysztof Chrobak. Szkoleniowiec skorzystał z oferty Polonii Warszawa.

Chrobak prowadził Pogoń od 27 czerwca 2016. W 43 oficjalnych spotkaniach Pogoń pod jego wodzą aż 30 razy wygrali, 8 razy zremisowali i ponieśli pięć porażek. Grodziski zespół pewnie wygrał swoją grupę IV ligi, ale niestety nie awansował do wyższej klasy rozgrywkowej – Pogoń okazała się gorsza w barażach od Victorii Sulejówek.

Jeszcze dziś Krzysztof Chrobak ma oficjalnie zostać nowym trenerem trzecioligowej Polonii Warszawa. Ma on zastąpić na tym stanowisku Wojciecha Szymanka. Dla Chrobaka będzie to powrót na stadion przy ul. Konwiktorskiej bowiem pracował tam w latach 1991 – 2004, z czego od 2002 na stanowisku trenera pierwszego zespołu.

Kto poprowadzi Pogoń Grodzisk w nowym sezonie? Tego jeszcze nie wiadomo.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.