10 03 2015

Kraksa na trasie katowickiej

10.03.2015, godz.: 09:39
Kraksa na trasie katowickiej
fot. GrodziskNews

Poranne zderzenie czterech samochodów na trasie katowickiej. Kolizja wywołała spore utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy.

Do kraksy doszło w miejscowości Urzut przed godz. 8.00. Na miejsce wezwano policję straż pożarną, a także karetkę pogotowia. W zdarzeniu jednak nikt nie ucierpiał. A jak do niego doszło?

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jeden z kierowców chciał skręcić, gdy na jego auto najechał inny pojazd a następnie uderzył w kolejne. Drogówka kończy czynności wyjaśniające na miejscu. Ruch powoli wraca natomiast do normy.

Utrudnienia na trasie katowickiej w kierunku Warszawy mogą się jednak utrzymać jeszcze przez pewien czas.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem  e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi