11 09 2019

Wyniósł towar ze sklepu, został zatrzymany

11.09.2019, godz.: 09:39
Wyniósł towar ze sklepu, został zatrzymany
Fot. Policja

43-letni mężczyzna został zatrzymany przez policję. Wyniósł towar z jednego z supermarketów i był agresywny wobec pracownika ochrony, który chciał go zatrzymać.

Funkcjonariusze zostali wezwani do jednego ze sklepów. Jak ustalili, jeden z klientów wyszedł z towarem i za niego nie zapłacił. Zareagował na to pracownik ochrony, ale mężczyzna ani myślał oddać łupu. Ochroniarz próbował go zatrzymać, ale 43-latek zaczął odpychać i uderzać ochroniarza. Jednak funkcjonariusze szybko zatrzymali agresora.

Jak się okazało, krewki mężczyzna wyniósł ze sklepu alkohol, sprzęt AGD oraz inne towary o łącznej wartości około 500 zł. – Po wykonaniu czynności z pokrzywdzonym i   świadkami zdarzenia, 43-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej. Za to przestępstwo grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności – poinformowali grodziscy policjanci.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579409468000)