18 09 2018

Kradł płyty drogowe. Usłyszał sześć zarzutów

18.09.2018, godz.: 19:45
Kradł płyty drogowe. Usłyszał sześć zarzutów
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci z Jaktorowa i Grodziska zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież płyt ażurowych z budowy drogi. Na jego posesji znaleźli 270 sztuk płyt.

Do kradzieży doszło na terenie gminy Baranów. Wyrwano mnóstwo płyt ażurowych z drogi technicznej. Sprawę na policję zgłosił zarządca drogi. Policjanci dość szybko ustalili gdzie mogą znajdować się skradzione materiały budowlane. Znaleźli je na jednej z posesji na terenie powiatu sochaczewskiego. Zatrzymali też 20-latka, który był podejrzany o kradzież.

– Policjanci z Jaktorowa zabezpieczyli łącznie 270 sztuk płyt, których wartość została wyceniona przez właściciela na 4,5 tys. zł. Po wykonaniu czynności dochodzeniowych, Bartosz M. usłyszał zarzuty dokonania sześciu kradzieży płyt – informują policjanci z grodziskiej komendy.

20-latek to prawdopodobnie nie jedyna osoba, która jest podejrzana o dokonanie kradzieży płyt. Policjanci planują kolejne zatrzymania w tej sprawie.

Za kradzież można nawet na pięć lat trafić za kratki.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi