08 08 2018

Koparka uszkodziła gazociąg

08.08.2018, godz.: 10:00
Koparka uszkodziła gazociąg
Fot. GrodziskNews.pl

Dziś rano przy ul. Mazowieckiej w Maryninie koparka na terenie budowy uszkodziła gazociąg. Konieczna była interwencja m.in. straży pożarnej i pogotowia gazowego.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Coś się dzieje na terenie budowy marketu w maryninie, 2 wozy strażackie i jedna policja – napisał nam czytelnik Bartek.

Okazało się, że doszło tam do uszkodzenia rury z gazem. – O godz. 8.12 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące uszkodzenia gazociągu na terenie budowy przy ul. Mazowieckiej w Maryninie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu i zaciśnięciu rury do czasu przyjazdu pogotowia gazowiego. Nasze działania zakończyliśmy o godz. 9.11. Nikomu nic się nie stało – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w  Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi