10 08 2018

Konsultacje ws. basenu w Milanówku

10.08.2018, godz.: 11:09
Konsultacje ws. basenu w Milanówku
Fot. milanowek.pl

Pod koniec sierpnia Milanówek przeprowadzi konsultacje społeczne w sprawie basenu miejskiego. Mieszkańcy mają pomóc w wyborze odpowiedniego wariantu koncepcji nowego obiektu, w której znajdują się basen kryty, basen otwarty i lodowisko.

Milanowski basen od dawna jest nieczynny. 48-letni obiekt od czasu jego budowy ani razu nie przeszedł kompleksowego remontu, który pozwoliłby utrzymać go w odpowiednim stanie. 9 listopada 2015 r. weszły w życie nowe przepisy ws. jakości wody na pływalniach, milanowski basen nie był w stanie ich spełnić i w 2016 r. po ekspertyzach zapadła decyzja o jego zamknięciu. Mieszkańcy Milanówka dopominają się jednak o działania w sprawie basenu.

Burmistrz Wiesława Kwiatkowska opublikowała film, na którym zapowiedziała konsultacje społeczne w sprawie basenu miejskiego w Milanówku. Te mają się odbyć w dniach 27–30 sierpnia na Miejskim Podwórku przy ul. Sportowej 70B w godz. 16.00–18.00. Została przygotowana koncepcja (w czterech wariantach) zagospodarowania terenu kąpieliska z uwzględnieniem basenu krytego, otwartego i lodowiska.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi