24 08 2019

Konkurs Terra Flower Power: Grodzisk walczy o podium

24.08.2019, godz.: 18:47
Konkurs Terra Flower Power: Grodzisk walczy o podium

Grodzisk Mazowiecki walczy o podium w konkursie na najpiękniej ukwiecone miasto w konkursie Terra Flower Power 2019. Do lidera nasze miasto traci jednak niewiele. Do dzieła mieszkańcy!

Terra Flower Power ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni. Plebiscyt to również podsumowanie całego roku prac nad tym, by nasza wspólna, miejska przestrzeń stawała się bardziej przyjazna.

Głosowanie na najpiękniej ukwiecone miasto odbywa się na facebookowym profilu Inspirowani Naturą.pl. Potrwa ono do 26 sierpnia. Miasta walczą o jak największą liczbę polubień pod postem danej miejscowości. Grodzisk z 730 „lajkami” obecnie zajmuje czwarte miejsce. Pierwsza jest Września z 859 łapkami w górę, a tuż za nią jest Golub-Dobrzyń z 815 polubieniami.

Nie jest to wielka różnica, można ją śmiało nadrobić. Głosowanie trwa do poniedziałku, a swoje głosy można oddawać tutaj, po prostu „lajkując” post z Grodziskiem. Postarajmy się o pierwsze miejsce!

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata