14 05 2019

Konkurs na najładniejszą grodziską posesję

14.05.2019, godz.: 17:01
Konkurs na najładniejszą grodziską posesję
fot. grodzisk.pl

Do 10 czerwca trwa nabór zgłoszeń tegorocznego konkursu na najładniejszą posesję. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

Miesiące wiosenno-letnie to czas, w którym szczególnie uaktywniają się entuzjaści pielęgnacji przydomowych ogrodów. Wielu wykazuje się przy tym nie lada pracowitością i kreatywnością. Grodzisk od kilku już lata stara się dodatkowo docenić i zdopingować właścicieli posesji do działania w tym kierunku, dlatego organizuje konkursy, do których mieszkańcy mogą zgłaszać swoje posesje.

Ich estetyka zostanie oceniona przez specjalną komisję, która tym sposobem wskaże najładniejsze kompozycje. O to miano rywalizować będą obiekty w czterech kategoriach. Jedna to balkony i ogródki w budynkach wielomieszkaniowych; kolejną są posesje prywatne o charakterze mieszkaniowym; trzecią kategorię stanowią obiekty użyteczności publicznej, a czwartą – budynki wielomieszkaniowe.

Warto wziąć udział konkursie, aby pochwalić się wypielęgnowaną posesją, a przy okazji dać sobie szansę na nagrodę. Urzędnicy zastrzegają jednak, że obiekty, które zdobyły I miejsca w dwóch poprzednich latach oraz II miejsca w ubiegłego roku nie podlegają zgłoszeniu.

Druki zgłoszeń dostępne są w internecie – tutaj oraz w urzędzie miejskim (ul. T. Kościuszki 32a) w punkcie informacyjnym, a także w wydziale ochrony środowiska. Można je składać do 31 maja.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi