08 03 2019

Koncert Włodka Pawlika już jutro

08.03.2019, godz.: 14:01
Koncert Włodka Pawlika już jutro
Fot. ckiopodkowa.pl

Wybitny jazzman i wieloletni mieszkaniec Podkowy Leśnej Włodek Pawlik wraz z zespołem już jutro zaprezentuje się przed „swoją” publicznością. I to z całkiem  nowym repertuarem. Zostały ostatnie bilety.

Włodek Pawlik to pianista i kompozytor, który od lat mieszka w Podkowie Leśnej. Nagrał przeszło 20 płyt, ma na swoim koncie również szereg dzieł muzyki filmowej, a także kompozycje współczesne. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i konkursów, wielokrotnie otrzymywał wyróżnienie „Jazzowy Muzyk Roku” przyznawane przez warszawski Akwarium Jazz Club. Pawlik występuje na największych festiwalach jazzowych świata m.in. Jazz Jamboree. Na początku 2014   roku „Night in Calisia” otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę muzyczną – Grammy.

W roku Stanisława Moniuszki koncert Włodek Pawlik Trio: „Moniuszko Pawlik. Polish jazz” będzie promował najnowszą płytę artysty pod tym samym tytułem. Pianiście towarzyszyć będą znakomici Paweł Pańta na kontrabasie i Adam Zagórski na perkusji.

Koncert odbędzie się 9 marca o godz. 19.00 w centrum kultury przy Świerkowej 1. Tam też można kupić bilety na koncert w cenie 40 zł. Jednak trzeba się spieszyć – biletów wiele nie zostało.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi