03 09 2019

Komplikacje w sprawie operacji Filipa. Walczymy dalej!

03.09.2019, godz.: 20:48
Komplikacje w sprawie operacji Filipa. Walczymy dalej!

Ocean dobroci, jaki wylał się z ludzkich serc, by zebrać pieniądze na kosztowną operację dla Filipa Garnowskiego sprawił, że prawie cała kwota wyjściowa była na koncie fundacji. W międzyczasie jednak okazało się, że chłopiec musi polecieć na operację specjalną karetką powietrzną, a to koszty podwaja…

Oddajmy głos organizatorom zbiórki na Facebooku. – za kulisami tego nieprawdopodobnego oceanu gorących serc, tej euforii, którą czujemy wszyscy dzieją się rzeczy, których jeszcze przed chwilą nie byliśmy w stanie przewidzieć, a o których musimy Wam teraz powiedzieć. Otóż po długich rozmowach z przewoźnikiem – liniami lotniczymi okazało się, że ze względów proceduralnych i względów bezpieczeństwa pasażerów nie może się on podjąć transportu Filipa do Bostonu. Agnieszka, Mama Filipa walczy, zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku i zaangażowania włożyliście w zbiórkę na operację. Bo kwota, którą niemal uzbieraliśmy TO KOSZT OPERACJI. TYLKO I WYŁĄCZNIE OPERACJI w Bostonie – czytamy w komunikacie na Facebooku.

– Dziś dostaliśmy wycenę lotu Filipa do Bostonu karetką powietrzną. Jest to jedyna możliwość, aby mógł polecieć na planowaną w październiku operację. O tym, jaką drogą powróci, zadecydują lekarze w Bostonie. Stan Filipa niestety się pogarsza – krążenie krwi jest bardzo słabe, co powoduje trudności w oddychaniu i zaburza pracę serca. Na pokładzie samolotu medycznego będą wszystkie niezbędne urządzenia ratujące jego życie oraz wykwalifikowany personel medyczny – kardiolog, anestezjolog, pielęgniarka. Koszty są ogromne, ale dokonaliśmy tu już jednego cudu, wykonaliśmy pierwszy krok, ale bez tego drugiego Filip może stracić szansę na wykonanie zabiegu. SZANSĘ NA ŻYCIE – podkreślają.

– Konto na siepomaga.pl, na którym prowadzona jest zbiórka zostanie zaktualizowane o koszty przelotu Filipa do Bostonu karetką powietrzną. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was będzie zdziwionych tą sytuacją. Ale nie przeskoczymy procedur, a istniało poważne ryzyko, że Filip nie zostanie wpuszczony na pokład samolotu. Dlatego prosimy – nie zostawiajcie Filipa! Jesteśmy Armią Aniołów, pamiętacie? I nie możemy przegrać tej bitwy – dodają.

Zbiórka pieniędzy trwa zatem tutaj. Z kolei tutaj można wystawiać i licytować przedmioty na rzecz Filipka.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata