16 08 2015

Komediowo i bajkowo w kinie Centrum Kultury

16.08.2015, godz.: 10:43
Komediowo i bajkowo w kinie Centrum Kultury
fot. Filmweb

Repertuar grodziskiego kina na najbliższe dni stać będzie pod znakiem trzech tytułów. Natomiast dwa z nich to premiery ogólnopolskie w gwiazdorskiej obsadzie.

PROJEKCJE CODZIENNE (OD 16 DO 20 SIERPNIA)
„Nieracjonalny mężczyzna”
Ogólnopolska premiera najnowszej komedii Woody’ego Allena z Emmą Stone i Joaquinem Phoenixem w rolach głównych. Fabuła skupia się na historii profesora filozofii z Rhode Island, którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek. W piękną uwodzicielkę wciela się właśnie Emma Stone – okrzyknięta nową muzą Allena. Aktorka znalazła się również na polskiej wersji plakatu, osobiście zatwierdzonej przez sławnego reżysera.

„Czego dusza zapragnie”
Jest to opowieść o pozornie zwyczajnym nauczycielu gimnazjum, który odkrywa w sobie magiczne moce. Przeżywa przez to serię nieszczęśliwych wypadków. Jak sobie z nimi poradzi? W filmie będącym drugą ogólnopolską premierą w repertuarze grodziskiego kina występują Kate Backinsale znana z występów w serii „Underworld”, a także Simon Pegg, Robin Williams, John Cleese i Sanjeev Bhaskar.

„Mały Książę” (seanse 2D i 3D z dubbingiem)
Adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine de Saint-Exupéry’ego opowiadająca historię pilota, który po rozbiciu swojego samolotu na Saharze spotyka Małego Księcia. Chłopiec pochodzi z odległej planety B-612, a Ziemię odwiedza w trakcie międzyplanetarnej podróży. W tym czasie poznał wielu różnych dorosłych, o których teraz opowiada pilotowi, nawiązując z nim przyjaźń. W filmie głosu postaciom użyczają hollywoodzkie gwiazdy –Jeff Bridges i Rachel McAdams. W polskim dubbingu również nie brakuje głosów rodzimych gwiazd, m.in. Roberta Więckiewicza, Małgorzaty Kożuchowskiej i Piotra Adamczyka.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata