18 07 2019

Kolorowa „baloniada” na grodziskim deptaku

18.07.2019, godz.: 17:04
Kolorowa „baloniada” na grodziskim deptaku
fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Grodziszczanie mogą dziś zobaczyć unoszące się nad deptakiem kolorowe balony, które jeszcze efektowniej wyglądać będą wieczorem.

Zapewniają o tym urzędnicy, którzy niedawno opublikowali na facebookowym profilu magistratu zdjęcia ukazujące nowy wystrój deptaka.

Czy widzieliście już co dzieje się na grodziskim deptaku? Ponad 20 balonów z podróżującymi postaciami unosi się nad deptakiem, dając radość przechodzącym mieszkańcom. Balony podświetlane nocą będą zdobiły nasze miasto przez dwa miesiące. Autorem instalacji jest Jarosław Koziara, artysta z Lublina – powiadają urzędnicy.

Wygląda to tak (kliknij zdjęcie, by powiększyć), ale zachęcamy, by ocenić balony samemu na żywo.

Fot. Facebook/Urząd Gminy Grodzisk Maz.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579424198000)