12 04 2018

Kolizja trzech aut na autostradzie A2

12.04.2018, godz.: 09:10
Kolizja trzech aut na autostradzie A2
Fot. Adamos

W czwartkowy poranek na autostradzie A2 doszło do zderzenia z udziałem trzech aut.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. – Tradycyjny dzwon na „pseudobramkach”. Na autostradzie A2 na pasie w stronę Warszawy około godz. 8.30 zderzyły się trzy auta. Dlaczego mnie to nie dziwi, że dwa pojazdy były z Grodziska a trzeci z Żyrardowa, czyli miejscowi jadący do pracy – mówi Adamos, który podesłał nam również zdjęcie dwóch z trzech aut biorących udział w zdarzeniu (zdjęcie główne).

Policjanci jak na razie nie mogą wiele powiedzieć na temat tego zdarzenia. – Przy bramkach na A2 zderzyły się trzy pojazdy. Opel uderzył w tył lexusa, a ten w tylny zderzak mercedesa.  Nikt nie odniósł obrażeń. Policjanci obecni na miejscu poinformowali, że nie było większych utrudnień w ruchu – mówi nam podkom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi