05 09 2019

Kolizja trzech aut na A2

05.09.2019, godz.: 19:00
Kolizja trzech aut na A2
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowe popołudnie doszło do zderzenia trzech samochodów na autostradzie A2. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na A2 doszło do wypadku. Autostrada zablokowana. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie oraz policja – napisał nam Henryk.

Strażacy potwierdzają. – Dostaliśmy zgłoszenie o godz. 17.10. Na miejsce wysłano dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Kłudno. To była kolizja trzech samochodów osobowych na wysokości Zabłotni na pasie w stronę Poznania. Nie było osób poszkodowanych, nie mieliśmy więc specjalnych zadań ratunkowych. Obecnie nie ma utrudnień w ruchu – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata