08 12 2016

Kolizja osobówki z pociągiem WKD

08.12.2016, godz.: 09:29
Kolizja osobówki z pociągiem WKD
Fot. WKD Info

Dziś rano na przejeździe kolejowym w Podkowie Leśnej pociąg Warszawskiej Kolei Dojazdowej uderzył w samochód osobowy.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Był wypadek na przejeździe w Podkowie. Wukadka uderzyła w audi – poinformował nas Maciej.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. – Zgłoszenie dotyczące tej kolizji otrzymaliśmy o godz. 8.30. Doszło do niego na przejeździe kolejowym przy przystanku Podkowa Leśna Wschodnia. Kierująca autem za bardzo wychyliła się swoim pojazdem i przejeżdżająca wukadka zahaczyła o auto. Kobieta została ukarana mandatem, a pociąg pojechał w dalszą trasę. Nikomu nic się nie stało – mówi nam st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem  e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi