Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 293
31 01 2015

Kolizja na WKD

31.01.2015, godz.: 17:55
Kolizja na WKD
fot. Czytelnik Jarosław

W Podkowie Leśnej doszło do kolizji pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej z samochodem  dostawczym.

Do zderzenia doszło około godz. 17.30 w pobliżu przystanku Podkowa Leśna Główna. Na tę chwilę jednak nie są znane szczegóły. – Policjanci dopiero dojechali na miejsce i wiemy nie wiele. Ze wstępnych informacji wynika jednak, że nikt nie ucierpiał i najprawdopodobniej będzie to kolizja – mówiła nam „na gorąco” st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Okazało się, że samochód dostawczy uderzył w ruszający z przystanku pociąg relacji Milanówek Grudów (17.10) – Warszawa Śródmieście WKD (18.02). Ruch pociągów odbywa się po jednym torze. W związku z tym składy WKD mogą kursować z około 15 minutowym opóźnieniem. Uszkodzony skład zostanie wycofany. Odwołane zostały następujące kursy: Podkowa Leśna Główna (17.20) – Warszawa Śródmieście WKD (18.20) oraz Warszawa Śródmieście WKD (18.20) – Grodzisk Mazowiecki Radońska (19.17).

AKTUALIZACJA

Około godz. 19.00 odblokowano drugi tor. Trwa przywracanie rozkładowego ruchu pociągów.

 

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi