11 10 2017

Kolizja na trasie katowickiej

11.10.2017, godz.: 17:11
Kolizja na trasie katowickiej
Fot. Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie

W środowe popołudnie na trasie katowickiej zderzyły się dwa auta. Na miejscu była policja, straż pożarna i karetka.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na trasie katowickiej doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu była karetka. Jeden z pojazdów ma mocno skasowany przód – mówi Michał.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. – Do kolizji doszło około po godz. 13.30 w Hucie Żabiowolskiej na trasie katowickiej. Zderzyły się dwa auta, w jednym, jechało pięć osób, w drugim jedna. Karetka była na miejscu, jednak po przebadaniu uczestników zdarzenia ratownicy stwierdzili, że nie ma potrzeby kogokolwiek zabierać do szpitala – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Ponadto na miejscu była policja oraz strażacy: jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP Żelechów. Zajęliśmy się m.in. zabezpieczaniem miejsca zdarzenia. Działania zakończyliśmy około 15.00 – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Fot. Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Żelechowie

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi