03 10 2017

Kolizja na skrzyżowaniu w Milanówku. Utrudnienia w kierunku Grodziska

03.10.2017, godz.: 13:03
Kolizja na skrzyżowaniu w Milanówku. Utrudnienia w kierunku Grodziska
fot. GrodziskNews

Na skrzyżowaniu ulic Dębowej i Staszica w Milanówku doszło do zderzenie dwóch samochodów. Z relacji służb pracujących na miejscy wynika, że kierowca jednego z aut uskarżał się na uraz głowy.

Do zdarzenia doszło około godz. 12.30. na miejscu działają służby policji, straży  pożarnej oraz pogotowia medycznego. – Rzeczywiście w Milanówku na skrzyżowaniu Dębowej i Staszica miała miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch osobówek. W obu pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Jeden z nich skarży się na bóle głowy po uderzeniu – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku. – Mężczyźnie udzielana jest pomoc medyczna – dodaje.

– W związku ze zderzeniem pojawiły się utrudnienia drogowe w kierunku Grodziska – przyznaje rzecznik grodziskich strażaków.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi