12 01 2017

Kolizja na autostradzie, spore utrudnienia

12.01.2017, godz.: 08:39
Kolizja na autostradzie, spore utrudnienia
fot. GrodziskNews

Od rana na autostradzie A2 w kierunku Warszawy tworzą się korki. Powód? Kolizja trzech samochodów, która praktycznie wyłączyła z ruchu jeden pas.

Policja wyjaśnia że na wysokości węzła Konotopa zderzyły się hyundai, volkswagen i scania. Z ustaleń drogówki wynika, że hyundają jadący lewym skrajnym pasem wpadł w poślizg i uderzył w volkswagena na prawym pasie. Ten zaś siłą rozpędu uderzł w scanie na środkowym pasie.

Nikomu nic się nei stało, ale jeden pas w kierunku Warszawy został zablokowany. Utrudnienia mogą jeszcze przez jakiś czas się utrzymać.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi