11 01 2019

Kolizja na autostradzie. Duży korek

11.01.2019, godz.: 11:22
Kolizja na autostradzie. Duży korek
Fot. Czytelnik Marcin

Dziś rano na autostradzie A2 w Brwinowie doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i osobówki. Nikomu nic się nie stało, ale droga przez pewien czas była zablokowana i wciąż są spore korki.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie są straszne korki. Był chyba jakiś wypadek, bo auta jadą bardzo wolno – mówi Michał.

Policjanci potwierdzają, że utrudnienia na autostradzie w stronę stolicy wynikają z kolizji. – Przed godz. 10.00 ciężarówka zahaczyła naczepą o osobówkę i następnie o naczepę innego pojazdu ciężarowego. Nikomu nic się nie stało, ale przez pewien czas oba pasy ruchu były zablokowane i utworzyły się duże korki. Auta zostały już ściągnięte na pas awaryjny i oba pasy ruchu są już drożne, ale rozładowanie korka może trochę potrwać – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podała, że utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 13.00.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Film przesłał Czytelnik Marcin

 

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi