23 08 2017

Kolejny wspólny piknik sołecki dla grodziszczan przed nami

23.08.2017, godz.: 19:45
Kolejny wspólny piknik sołecki dla grodziszczan przed nami
fot. Marcin Masalski/Centrum Kultury Grodzisk Maz.

W najbliższą sobotę podgrodziskie miejscowości zaproszą mieszkańców na kolejny piknik pod hasłem „Nasze wsie – naszą dumą” tym razem za wspólną organizację imprezy odpowiadają Adamów-Żuków, Chrzanów Mały, Kłudno Nowe, Kłudno Stare, Kłudzienko, Natolin, Tłuste i Zabłotnia.

Sam piknik sołecki odbędzie się w Kłudnie Starym, konkretnie na wysokości numeru 1 w bezpośrednim sąsiedztwie kaplicy. Organizatorzy zaoferują gościom bogaty program różnorodnych atrakcji – tak, by był to znakomity czas dla całej rodziny. Wszystko zacznie się o godz. 15.00.

Przewidziano różnorakie zabawy i aktywności dla dzieci, m.in. warsztaty plastyczne, malowanie buziek, zajęcia sportowe. Będzie też dmuchane miasteczko. Z kolei podczas warsztatów kulinarnych działać będą ze sobą rodzinne zespoły – dzieci wspólnie z rodzicami przygotują autorskie smakołyki.

Fanów e-sportu zaciekawi z pewnością konsolowy turniej wsi w grze FIFA 17.

POdczas pikniku nie może zaraknąć części artstycznej. W tejże mieszczą się występy teatralne dzieci z Kłudna Starego, taneczne przygotowane przez małych mieszkańców Natolina czy wokalne popisy dzieci ze świetlicy w Zabołotni.

Około godz. 16.30 odędzie się pokaz strażacki w wykonaniu ochotników z OSP w Kłudnie Starym. Po nim zaś dla zgromadzonych zaśpiewa Chór Bogorya.

O 17.00 wystartuje godzinny program z pokazami cyrkowymi w roli głównej, a po nim wystartuje zabawa taneczna, która potrwa do 22.00. W trakcie pikniku będzie także możliwość spotkania i rozmowy na ważne tematy z pracownikami grodziskiego magistratu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi