31 12 2016

Kolejny tydzień z „Łotrem 1” w grodziskim kinie

31.12.2016, godz.: 08:26
Kolejny tydzień z „Łotrem 1” w grodziskim kinie
fot. Lucasfilm

W najbliższych dniach grodziskie kino nadal będzie wyświetlać tylko jeden film, ale za to jaki – zbierający bardzo dobre recenzje „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Seansów nie zabraknie także w sylwestra i Nowy Rok.

PROJEKCJE CODZIENNE
„Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”
Tym razem film z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” nie skupia się na głównych graczach galaktycznego konfliktu, dopuszczone do głosu zostają postacie, które wcześniej były tylko tłem. To pozwoliło na zgłębienie świata stworzonego przez George’a Lucasa. Film pokazuje obraz rebelii, która okazuje się nie być monolitem, ale skłóconą frakcją.

Rebelianci uwalniają przestępczynię Jyn Erso, którzy przy jej pomocy zamierzają obalić Imperium. Kobieta otrzymuje niezwykle trudne zadanie kradzieży planów nowej broni przeciwników. Ona i jej zespół będa musieli stawić czoła przeważającej sile wroga.
Występują: Felicity Jones, Diego Luna, Alan Tudyk, Donnie Yen

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi