10 08 2017

Kolejny turniej siatkówki plażowej już w sobotę

10.08.2017, godz.: 11:53
Kolejny turniej siatkówki plażowej już w sobotę
Fot. Pixabay

W najbliższą sobotę kolejny w tym sezonie turniej siatkówki w plażowej na Stawach Walczewskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Sobotnią imprezę, podobnie jak pozostałe turnieje cyklu, współorganizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku i klub UKS Sparta. Innymi współorganizatorami poszczególnych zawodów są kluby sportowe oraz firmy i instytucje, które zechciały te wydarzenia sponsorować. I tak w najbliższą sobotę siatkarze powalczą o atrakcyjne nagrody rzeczowe i Puchar Agencji Reklamowej Wiesta oraz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Grodzisku. Rywalizacja zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet zostanie rozegrana systemem brazylijskim. To system pucharowy do dwóch przegranych, oznacza to, że pierwsza porażka nie eliminuje z turnieju.

W każdym turnieju do zdobycia są medale, nagrody rzeczowe od sponsorów, puchary dla zwycięzców oraz nagroda MVP. Najlepszego zawodnika każdego turnieju wybierają wspólną decyzją sędziowie spośród czterech najlepszych par. Jeden zawodnik tylko raz w całym cyklu może zostać uhonorowany nagrodą MVP, przy okazji kolejnych turniejów sędziowie wybierają zawsze zawodnika, który w sezonie 2017 nie został jeszcze wyróżniony tą nagrodą. Prowadzona przez wszystkie turnieje klasyfikacja generalna wyłoni laureatów całego Grand Prix – 5 zawodników i 5 zawodniczek z największym dorobkiem punktowym (żeby być branym pod uwagę w tej klasyfikacji trzeba wziąć udział w przynajmniej trzech turniejach (dowolnych).

Panie rozpoczną grę o 9.00, dwie godziny później do turnieju przystąpią panowie. Przed startem turnieju obowiązują zapisy. Wpisowe – 30 zł od pary. Miejsce rozgrywek:, ul. Nadarzyńska 61, Stawy Walczewskiego.

Created with GIMP

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi