11 10 2018

Kolejny przetarg na drogi w Natolinie unieważniony

11.10.2018, godz.: 08:15
Kolejny przetarg na drogi w Natolinie unieważniony
Fot. Pixabay

Grodziski magistrat unieważnił postępowanie przetargowe na przebudowę dróg w Natolinie wraz z oświetleniem. To kolejny przetarg na tę inwestycję.

Wcześniej urzędnicy ogłaszali przetargi na przebudowę dróg kilku dróg w Natolinie wraz z przebudową ulic Żwirki i Wigury i Bojanka jednak bezskutecznie. Gdy rozdzielono te inwestycje na osobne zadania, te dwa ostatnie znalazły wykonawców, natomiast wciąż nie udaje się rozstrzygnąć przetargu na drogi w Natolinie.

W miniony wtorek urzędnicy zdecydowali się unieważnić przetarg na przebudowę ulic Kasieńki, Kornelii, Hanny, a także Sylwii wraz z oświetleniem. Grodzisk bowiem zamierzał wydać na tę inwestycję 800 tys. zł, a jedyna firma, która się zgłosiła do tego zadania zaproponowała 1,2 mln zł. Miasto nie zamierzało dokładać aż 400 tys. zł do tej inwestycji i unieważniło postępowanie.

Przypomnijmy, że w ramach zadania na ul. Kasieńki od ul. Marcina do końca drogi ma zostać ułożona nawierzchnia bitumiczna wraz ze zjazdami z kostki brukowej i odwodnieniem oraz oświetleniem ulicznym. Na ul. Kornelii i Hanny przewidziano z kolei utworzenie ciągu pieszo-jezdnego o nawierzchni z kostki betonowej. Tutaj również pojawi się oświetlenie. Nowe latarnie pojawią się także na ul. Sylwii.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi