04 02 2019

Kolejny przetarg na drogę powiatową

04.02.2019, godz.: 14:35
Kolejny przetarg na drogę powiatową
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku ogłosił kolejny przetarg dotyczący przygotowania dokumentacji projektowej. Inwestycja dotyczy 1,5-kilometrowego fragmentu drogi w Baranowie.

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi powiatowej nr 3832W w gminie Baranów na odcinku od drogi powiatowej nr 3833W (ul. Królewska) do granicy gminy/powiatu wraz z przebudową skrzyżowania dróg powiatowych nr 3832W i 3833W (skrzyżowanie ul. Królewskiej z ul. Południową) w miejscowości Kaski. Obecna nawierzchnia drogi na odcinku o długości ok. 400 m jest asfaltowa dalej ziemna, utwardzona kruszywem i destruktem.

W zakres zamówienia wchodzi przygotowanie projektu konstrukcji nawierzchni jezdni wraz z odwodnieniem oraz uwzględniając przebudowę ewentualnych kolizji, a także ciągu pieszo-rowerowego o nawierzchni z kostki betonowej.

Projekt powinien być gotowy do końca listopada 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi