14 09 2018

Kolejny problem z przeciekającym dachem

14.09.2018, godz.: 17:15
Kolejny problem z przeciekającym dachem
Fot. Czytelniczka Anna

Podróżni zauważyli kolejny problem z przeciekającym dachem na zmodernizowanym przystanku w Grodzisku. Po naszej interwencji kolejarze usunęli usterkę.

O przeciekającym dachu przy zejściu do tunelu pod torami informowaliśmy już na początku 2017 r. Wtedy kolejarze zapowiedzieli szybką interwencję i w istocie tak się stało. Jednak potem również zdarzały się niewielkie wycieki.

Dziś skontaktowała się z nami czytelniczka, która poinformowała o podobnym problemie. – Czy zastanawialiście się Państwo nad remontami na kolejach w naszym powiecie, nad ich jakością? Na tej- dopiero co remontowanej stacji woda z daszku nie spływa z rynny czy nawet krawędzi, ale z podłączonej do prądu lampy – napisała nam Anna.

Sprawę zgłosiliśmy do PKP Polskich Linii Kolejowych. Okazało się, że winna wycieku była… puszka. – Sprawdziliśmy wiaty na stacji w Grodzisku Mazowieckim. Po oczyszczeniu rynny z puszki po napoju, którą ktoś tam wrzucił, całe odwodnienie działa prawidłowo – poinformował nas Karol Jakubowski z PKP PLK.

Fot. Czytelniczka Anna

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi