14 09 2018

Kolejny problem z przeciekającym dachem

14.09.2018, godz.: 17:15
Kolejny problem z przeciekającym dachem
Fot. Czytelniczka Anna

Podróżni zauważyli kolejny problem z przeciekającym dachem na zmodernizowanym przystanku w Grodzisku. Po naszej interwencji kolejarze usunęli usterkę.

O przeciekającym dachu przy zejściu do tunelu pod torami informowaliśmy już na początku 2017 r. Wtedy kolejarze zapowiedzieli szybką interwencję i w istocie tak się stało. Jednak potem również zdarzały się niewielkie wycieki.

Dziś skontaktowała się z nami czytelniczka, która poinformowała o podobnym problemie. – Czy zastanawialiście się Państwo nad remontami na kolejach w naszym powiecie, nad ich jakością? Na tej- dopiero co remontowanej stacji woda z daszku nie spływa z rynny czy nawet krawędzi, ale z podłączonej do prądu lampy – napisała nam Anna.

Sprawę zgłosiliśmy do PKP Polskich Linii Kolejowych. Okazało się, że winna wycieku była… puszka. – Sprawdziliśmy wiaty na stacji w Grodzisku Mazowieckim. Po oczyszczeniu rynny z puszki po napoju, którą ktoś tam wrzucił, całe odwodnienie działa prawidłowo – poinformował nas Karol Jakubowski z PKP PLK.

Fot. Czytelniczka Anna

Dodaj Komentarz

  • adamos

    Ktos robi modernizuje… ale bez obaw ta puszke umiescila tam ten ktory dobrze wiedzial.o jej zastosowaniu tam.. zwykly polak walnal by ja na peronie ew na tory….

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi