06 08 2018

Kolejny piknik sołecki już w niedzielę

06.08.2018, godz.: 20:40
Kolejny piknik sołecki już w niedzielę

W najbliższą niedzielę (12 sierpnia) Kraśnicza Wola zaprosi mieszkańców na kolejny piknik pod hasłem „Nasze wsie – naszą dumą”. Szykuje się dzień wypełniony atrakcjami.

Impreza odbędzie się w Kraśniczej Woli, w plenerze naprzeciwko świetlicy. Wszystko zacznie się w samo południe od turnieju sołectw w takich konkurencjach, jak wyścigi na taczkach (dla mężczyzn), rzut kaloszem (dla kobiet) oraz przenoszenie wody – w tej bierze udział cała drużyna poza sołtysem. Sołtysi wystąpią bowiem finałowym konkursie turnieju, czyli w obieraniu ziemniaków na czas.

W międzyczasie o godz. 14.00 nastąpi oficjalne otwarcie nowo wybudowanej świetlicy. O 15.30 wystartują pokazy cyrkowe i akrobatyczne przygotowane przez Grupę Klaunik. Imprezę tradycyjnie zwieńczy zabawa tanecznej, podczas której o oprawę muzyczną zadba zespół Dekret.

W trakcie pikniku nie zabraknie stałego zestawu atrakcji. Będą zajęcia plastyczne dla dzieci, malowanie buziek, konkurencje sportowe, dmuchane wesołe miasteczko, konsolowy turniej w FIFA 18 czy fotobudka.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi