11 08 2017

Kolejny koncert dla grodziskich bezdomniaków już jutro

11.08.2017, godz.: 17:12
Kolejny koncert dla grodziskich bezdomniaków już jutro
Fot. nomorejokes.com

W najbliższą sobotę kolejny koncert na rzecz bezdomnych zwierząt – Dog Rock. Tym razem dla grodziskiej publiczności wystąpi hardrockowy zespół No More Jokes.

Zespół No More Jokes choć powstał w 2015 r., to jego historia sięga lat 90. Muzycy tak mówią o swoich korzeniach: – Historia No More Jokes wywodzi się z lat 90-tych kiedy nieświadomi jeszcze, jako Geisha Goner, szukaliśmy progresji w ekstremalnych formach.  Potem rozeszliśmy się na wszystkie strony. Po pewnym czasie wybudzeni w częściowym składzie Geishy zaczęliśmy poszukiwania naszej niszy, ale z nastawieniem na melodię. Dzisiaj odnajdujemy mroczne, nostalgiczne, ale absolutnie rockowe obszary.   I tym razem wiemy, że nie żartujemy.

Choć są zespołem hard rockowym, to również mają utwory metalowe, czy bluesowe. Jak sami mówią ciężko określić ich inspiracje, ale w tym kontekście często wymieniają: Pink Floyd, Alice in Chains, Faith No More, Katatonia, Living Colour, Korn, Tool.

Warto podkreślić, że jeden z ich utworów „Czarne Narcyzy” został przygotowany do tekstu Katarzyny Puzyńskiej, autorki serii kryminałów, której ostatnia część nosiła ten sam tytuł.

Warto spędzić sobotni wieczór na koncercie, który tradycyjnie odbędzie w Grillu pod Dębem przy Żytniej 37 o godz. 20.00. Wstęp wolny. Wrzutki do puszek jak najbardziej mile widziane.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi