11 07 2018

Kolejny imprezowy weekend w Milanówku

11.07.2018, godz.: 16:51
Kolejny imprezowy weekend w Milanówku
fot. mckmilanowek.pl/

Przed nami kolejny weekend w imprezowym cyklu „Ale wakacje” w Milanówku. W piątek seans filmowy pod chmurką, w sobotę koncert blues-rockowy, w niedzielę zaś poezja śpiewana.

PIĄTEK
W ramach „Kina na leżaku” odbędzie się seans dla dzieci, młodzież i dorosłych to film z 2017 roku w reżyserii Chrisa McKaya. Tytułu z racji ograniczeń licencyjnych nie podajemy, ale zamieszczony poniżej zwiastun wszystko wam powie. Start projekcji: 13 lipca o 21.00 na Miejskim Podwórku w Milanówku (ul. Sportowa 70 B). Pod namiotem, na leżakach i miękkich poduchach.

SOBOTA
Tego wieczoru – o godzinie 19.00 na Miejskim Podwórku – usłyszymy mieszankę bluesa, rocka i fusion. Artur Dudarski (gitara i wokal),  Piotr Lemon Kowalski (gitara basowa) i Marcin Pająk (perkusja). – Delikatna elegancja, a za chwilę drapieżne, argentyńskie rytmy przypominające tango. Wszystko w rockowo-bluesowym wydaniu. Mocne power trio opanuje miejską plażę w Milanówku. Zapraszamy Was wraz z przyjaciółmi na Miejskie Podwórko. Koncert na piaszczystej plaży, na leżakach, kocach piknikowych. O zaplecze kulinarne zadba kawiarnia Klimaty. Jest też kawomat i automat z przekąskami, a także darmowa woda. Koncert jest częścią projektu Ale Wakacje Milanowskie Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy w sobotni wieczór – mówią organizatorzy wydarzenia. Wstęp wolny.

Wcześniej tego dnia, w godzinach od 10.00 do 12.00, odbędą się tam warsztaty lalkarskie i teatralne „Scena Elffów”.

NIEDZIELA
15 lipca o godz. 19.00 na placu Stefana Starzyńskiego, przy ul. Kościuszki rozpocznie się natomiast koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Mirosława Czyżykiewicza i Witolda Cisły. Artyści tego wieczoru zaprezentują Państwu nowe aranżacje muzyczne największych przebojów Mirosława Czyżykiewicza min. „Tańcz”, „Bieg lat”, „AVE”, „Kochana”, „Moja cygańska” czy „Pieśń na powitanie”. Nie zabraknie też nowych utworów muzycznych. Wstęp wolny.

Patronem medialnym projektu „Ale wakacje” jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi