29 12 2017

Kolejny fragment ul. Pomorskiej do przebudowy

29.12.2017, godz.: 09:28
Kolejny fragment ul. Pomorskiej do przebudowy
Fot. GrodziskNews.pl

Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim zamierza przebudować 475-metrowy fragment ul. Pomorskiej w Jaktorowie.

W 2016 roku PZD za 1,2 mln zł przebudował 360-metrowy fragment ul. Pomorskiej od ul. Ułanów w kierunku torów PKP. Teraz szykuje się do prac na kolejnym fragmencie. Urzędnicy z PZD ogłosili już przetarg na 475-metrowym odcinku od torów PKP do odcinka przebudowanego w ubiegłym roku.

Firma, która wygra przetarg będzie miała za zadanie m.in. ułożenie podbudowy pomocniczej z kruszywa oraz zasadniczej z betonu asfaltowego oraz ułożenie nawierzchni drogi z mieszanki mineralno-asfaltowej. Roboty obejmują także m.in. usunięcie drzew i krzewów, wykonanie robót ziemnych, wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni włączeń w drogi boczne, zjazdów, chodników, utwardzonych poboczy, przepustów oraz budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę kolizji branży wodno-kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej, gazowej, wykonanie oznakowania pionowego.

Droga powinna być gotowa do 31 sierpnia 2018 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi