11 12 2016

Kolejne wyłączenie wody. Tym razem nie w Grodzisku

11.12.2016, godz.: 19:10
Kolejne wyłączenie wody. Tym razem nie w Grodzisku
fot. Pixabay

Wodociągowcy informują o kolejnym „konserwacyjnym” wyłączeniu wody, choć nie w Grodzisku, tylko na terenie Żabiej Woli. Nastąpi ono we wtorek 13 grudnia.

Tego dnia przerwę w dopływie kranówki przewidziano dla budynków znajdujących się w żabiowolskiej gminie, a konkretnie w Siestrzeni. Wody pozbawione zostaną posesje znajdujące się przy ulicach: Przy Trasie, Rozalińskiej oraz Rubinowej.

Tym razem przerwa planowo potrwać ma od godziny 8.00 do 15.00, choć wodociągowcy tradycyjnie nie wykluczają, że może być krótsza w zależności od tempa i stopnia skomplikowania pracy ekipy technicznych.

Wodociągowcy w całym regionie prowadzą w ostatnim czasie częste regularne prace na sieci wodociągowej Są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi