12 08 2017

Kolejne wspólne śniadanie na Placu Wolności już jutro!

12.08.2017, godz.: 17:00
Kolejne wspólne śniadanie na Placu Wolności już jutro!
Fot. Facebook/Rudej gotowanie

Szykuje się kolejna smakowita niedziela, bowiem jutro o godz. 10.00 w Grodzisku odbędzie się drugie „Rudej gotowanie na Placu Wolności”. Każdy kto przyjdzie będzie mógł spróbować przygotowanych smakołyków, a także pomóc grodziskim bezdomniakom.

Główną ideą imprezy pod nazwą „Rudej gotowanie na Placu Wolności” jest – jak wspomnieliśmy – zbiórka pieniędzy na rzecz bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt. Pieniądze będą zbierane do puszek na zasadzie: „każdy wrzuca tyle, ile może”.   – W zamian za to wchodzicie i gotujecie bądź tylko degustujecie pyszności – mówią organizatorzy z Grodziskiej Straży Zwierząt oraz Antykwariatu pod Psem. Zebrana kasa zostanie przeznaczone na karmę oraz pomoc weterynaryjną dla zwierzaków. Warto spełnić dobry uczynek przy okazji obecności na „smakowitej” imprezie.

Warsztaty będzie miała przyjemność poprowadzić Ruda (Facebook: Rudej Gotowanie – przyp red.) pasjonatka prostej, lekkiej kuchni, stale poszukująca, ucząca się, wydająca wegetariańskie uczty w Milanówku, które skupiają pasjonatów dobrego jedzenia – zapowiadają organizatorzy.

Co zatem znajdzie się w menu niedzielnego śniadania? Tym razem będą placki. W wersji słodkiej owocowej oraz wytrawnej. Będą też sałaty i coś ciekawego do picia. Przyjdźcie więc na Plac Wolności w niedzielę o godz. 10.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi