07 01 2017

Kolejne spotkanie w sprawie dróg

07.01.2017, godz.: 15:16
Kolejne spotkanie w sprawie dróg
Fot. podkowalesna.pl

W połowie stycznia w Podkowie odbędzie się kolejne spotkanie burmistrza z mieszkańcami. Tematem będzie siedem dróg, które magistrat zamierza przebudować.

Chodzi o ul. Warszawską (na odcinku od ul. Brwinowskiej do ul. Słowiczej), ul. Szpaków, ul. Wróbla (na odcinku od ul. Sokola do ul. Jaskółczej), ul. Kukułek, ul. Błońską (na odcinku od ul. Brwinowskiej do ul. Jeleniej), ul. Helenowską (na odcinku od ul. Brwinowskiej do ul. Jeleniej) oraz ul. Sarnią.

Jednak jako że ruszają prace projektowe dotyczące ich przebudowy, to włodarze chcą przedstawić mieszkańcom założenia wyjściowe oraz poznać ich zdanie na ten temat. Dlatego też organizują spotkanie w tej sprawie, które odbędzie się 16 stycznia o godz. 18.30 w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Samorządowych przy ul. Jana Pawła II 20. Mieszkańcy będą mieli możliwość wniesienia uwag do przedstawionych koncepcji.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi