29 05 2018

Kolejna rozbudowa szkoły przy Warszawskiej

29.05.2018, godz.: 07:55
Kolejna rozbudowa szkoły przy Warszawskiej
Fot. GrodziskNews.pl

Placówka przy ul. Warszawskiej 88 w Jaktorowie znów przejdzie rozbudowę. Tym razem inwestycja obejmuje budynek szkoły podstawowej.

W ostatnich latach gmina sukcesywnie rozbudowuje placówkę edukacyjną przy ul. Warszawskiej. Teraz zamierza powiększyć znajdującą się tam podstawówkę, właśnie został ogłoszony przetarg na to zadanie.

Zamówienie obejmuje m.in. przebudowę, rozbudowę nadbudowę oraz remont generalny budynku głównego szkoły wraz z wewnętrzną klatką schodową łączącą budynek szkoły z przedszkolem, a także dobudowę holu szatniowego do południowego skrzydła szkoły.

Jak napisano w projekcie inwestycji, stanowi ona rozwinięcie istniejącego zespołu oświatowego. To ostatni etap modernizacji kompleksu obiektów tworzących Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie.

Wszystkie prace budowlane powinny się zakończyć do 22 lipca 2019 r.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi