14 05 2019

Kolejna gmina w regionie ma plan utwardzenia dróg

14.05.2019, godz.: 10:10
Kolejna gmina w regionie ma plan utwardzenia dróg
fot. Pixabay

Pewien czas temu informowaliśmy, iż Milanówek podał harmonogram naprawy dróg w ramach ich bieżącego utrzymania. Wczoraj to samo uczynił Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa, sąsiedniego miasta ogrodu.

Włodarz napisał o tym na swoim Facebooku. – Jak co roku, musieliśmy podjąć trudną decyzję, która z jednej strony ucieszy dużą część mieszkańców, ale z drugiej – zasmuci nie mniej liczną… Na przełomie marca i kwietnia dokonaliśmy pozimowego objazdu dróg i ulic w całej Gminie Brwinów, zgłoszonych przez mieszkańców do remontu – poinformował burmistrz Kosiński.

– Mając w tegorocznym budżecie konkretną kwotę pieniędzy na wykonanie remontów dróg (polegających na utwardzeniu destruktem bitumicznym z podwójnym utrwaleniem powierzchniowym grysami i emulsją asfaltową na podbudowie z tłucznia betonowego) wytypowaliśmy 38 odcinków dróg i ulic do remontu w 2019 r. o długości nieco ponad 9,1 km, tj. znacznie więcej aniżeli w ubiegłym roku – dodał.

Radni jednogłośnie zaaprobowali listę dróg, a to daje gminie zielone światło do ogłoszenia przetargu na wykonawstwo remontów. Owa lista poniżej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi