24 04 2018

Kolejarze zamkną dwa przejazdy. Utrudnienia dla kierowców

24.04.2018, godz.: 17:02
Kolejarze zamkną dwa przejazdy. Utrudnienia dla kierowców
fot. PKP PLK

Były utrudnienia dla kierowców przejeżdżających przez Brwinów, dziś i jutro będą natomiast w powiecie grodziskim. W związku z pracami prowadzonymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe nastąpi zamknięcie dwóch przejazdów.

Dotyczy to przepraw kolejowych znajdujących w baranowskiej gminie. Konkretnie zaś w miejscowościach Boża Wola oraz Żaby. Pewnym plusem tej sytuacji może być fakt, że zamknięcia nastąpią nocą.

Dzisiaj, 24 kwietnia wyłączony od godz. 23.00 do 5.00 następnego dnia będzie przejazd w Bożej Woli. Z kolei 25 kwietnia od 23.00 do 5.00 kolejnego poranka kierowcy nie przejadą przez przeprawę w Żabach.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi