26 06 2017

Kolarze opanowali Jaktorów

26.06.2017, godz.: 09:40
Kolarze opanowali Jaktorów
Fot. Mat. organizatora

Jaktorowski etap ŻTC Bike Race za nami. W minioną sobotę kolarze ścigali się na 21-kilometrowej rundzie.

Tegoroczny cykl wyścigów ŻTC Bike Race ruszył w kwietniu i potrwa do września. W sobotę 24 czerwca kolarze po raz pierwszy zawitali do Jaktorowa.

Wyścig główny wystartował w samo południe. Kolarze rywalizowali na trasie biegnącej przez Bieganów, Stare Budy, Nowe Budy, Radziejowice i Korytów. Start i meta wyścigu usytuowano w tym samym miejscu, w Międzyborowie tuż przy Zespole Szkół Publicznych (Staszica 5).

W zawodach wzięło udział wielu miłośników rowerowych zmagań. W kategoriach, w których kolarze mieli do przejechania najdłuższy dystans, czyli 105 kilometrów triumfowali: Patryk Gruszka z Bikershop Racing Team (M20), najlepszy był Martin Adamczyk z SDBC / Emerald Textiles (M30) oraz Jarosław Chojnacki, reprezentujący Activejet (RED).

W niedzielę zawodnicy rywalizowali już na trasie w gminie Dębe Wielkie. Tam ścigano się na 19-kilometrowej rundzie poprowadzonej drogami technicznym biegnącymi wzdłuż autostrady A2. Tutaj na najdłuższym dystansie 114 kilometrów najlepsi byli: Kamil Tanikowski (M20), Mariusz Ciborek (M30) z Musli4u oraz  Siergiej Fadeev (RED).

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi