09 12 2017

Kobieta z nagrania wciąż poszukiwana

09.12.2017, godz.: 15:22
Kobieta z nagrania wciąż poszukiwana
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci wciąż poszukują świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie katowickiej w Żabiej Woli.

Przypomnijmy. 14 października przy drodze krajowej nr 8 na terenie Żabiej Woli znaleziono zwłoki   59-letniego mężczyzny. Policjanci informowali, że nie był to zgon z przyczyn naturalnych i ze wstępnych ustaleń wynikało, że mogło do niego dojść wskutek wypadku drogowego. Jednak znaków zapytania było wiele więc funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania świadków zdarzenia.

Policjanci poinformowali, że czynności przeprowadzone przez grodziskich funkcjonariuszy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie w związku ze zdarzeniem wskazują właśnie na to, iż 59-latek poniósł śmierć w wypadku drogowym, do którego miało dojść około godz. 18.30 w rejonie przejścia dla pieszych.

Opublikowali również nagrania (dostępne poniżej) z 14 października z godz. 19.40 ze stacji metra Wierzbno oraz z godz. 20.00 ze stacji metra Racławicka w Warszawie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że osoba widoczna na nagraniu mogła brać udział w tym zdarzeniu drogowym lub mieć informacje na jego temat. Policjanci apelują: – Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu osobę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą krajową nr 8 w miejscu i czasie zdarzenia pojazdem wyposażonym w rejestrator video, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. ul. Bartniaka 19, tel. (22) 755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl. Gwarantujemy zachowanie anonimowości.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi