03 12 2018

Kładka przy ul. Przejazd zamknięta do odwołania

03.12.2018, godz.: 13:10
Kładka przy ul. Przejazd zamknięta do odwołania
fot. GrodziskNews

Kładka przy ul. Przejazd w Milanówka od dawna znajduje się w fatalnym stanie. Do tego stopnia, że Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego nakazał wyłączenie obiektu z użytkowania. Z oceny inspektora wynika, iż dalsze korzystanie z przeprawy groziłoby nawet utratą zdrowia i życia. 

– O krytycznym stanie kładki dla pieszych nad torami w Milanówku przy ul. Przejazd, głośno było od dawna. W ślad za przekazaniem jej przez PKP miastu Milanówek, podjęto kroki zmierzające do ustalenia jak faktycznie zły jest jej stan. Już pierwsze fachowe opinie rozwiały wszelkie wątpliwości – informuje milanowski magistrat.

– Aktualnie urząd miasta Milanówka czeka na ekspertyzę określającą zakres prac niezbędnych do wykonania w celu przywrócenia komunikacji pieszej kładką. Burmistrz Milanówka Piotr Remiszewski wraz z pracownikami urzędu dokładają wszelkich starań, aby uciążliwość wywołana zamknięciem kładki, trwała możliwie jak najkrócej. Kwestia ta ma charakter priorytetowy. Za utrudnienia przepraszamy, jednak bezpieczeństwo jest najważniejsze – dodaje.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi