23 08 2019

Kładka czeka na pozwolenie użytkowania [FOTO]

23.08.2019, godz.: 19:29
Kładka czeka na pozwolenie użytkowania [FOTO]
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

Trwa remont kładki w rejonie ul. Przejazd w Milanówku. Obiekt, który jeszcze do niedawna stanowił dla użytkowników poważne niebezpieczeństwo, teraz z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. Magistrat wystąpił już o pozwolenie na użytkowanie obiektu i czeka na odpowiedź inspektora nadzoru budowlanego. Jednocześnie kontynuuje zlecone prace.

Przypomnijmy, że roboty remontowe nakazane przez nadzór, budowlany, by kładkę można było ponownie otworzyć polegają na na skuciu skorodowanych fragmentów betonu z płyty konstrukcji nośnej pomostów oraz schodów. Ponadto w miejscach zbrojenia należy położyć powłokę antykorozyjną. Kolejnym elementem remontu będzie również uzupełnienie ubytków betonu i wzmocnienie podłożą asfaltem. Zgodnie z decyzją inspektora nadzoru prace mają zostać wykonane najpóźniej do końca września.

Wiele jednak wskazuje na to, iż prace uda się zakończyć wcześniej. Świadczy o tym właśnie występie przez milanowski urząd o pozwolenie na użytkowanie obiektu. Może to bowiem sugerować, iż finisz remontu jest bliski…

Dziś kładka teren wokół niej prezentują się tak…

fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi