15 10 2017

Kilkugodzinny brak wody w kolejnej gminie

15.10.2017, godz.: 18:46
Kilkugodzinny brak wody w kolejnej gminie
fot. Pixabay

Wodociągowcy konserwują sieć w grodziskiej gminie, ale działają też w  Żabiej Woli. Wiąże się z tym planowane na wtorek (17 października)  wyłączenie wody.

Tego do dnia dopływ kranówki zostanie odcięty w miejscowościach  Zalesie oraz Przeszkoda. Według szacunków wodociągowców z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mszczonowie wody może nie być  nawet przez siedem godzin – od 8.00 do 15.00. Chyba, że ekipy  techniczne szybciej uporają się z pracami.

A gdzie konkretnie odetną dopływ kranówki? Będą to ulice: Grodziska,  Zdrojowa, Kwiatowa, Przejazdowa, Irysowa, Nowiny i Pod Sosnami

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi