12 11 2017

Kilkugodzinny brak wody w kolejnej gminie

12.11.2017, godz.: 16:04
Kilkugodzinny brak wody w kolejnej gminie
fot. Pixabay

Wodociągowcy konserwują sieć w grodziskiej gminie, ale działają też w  Żabiej Woli. Wiąże się z tym planowane na wtorek (14 listopada)  wyłączenie wody.

Tego do dnia dopływ kranówki zostanie odcięty w miejscowościach  Żelechów oraz Jastrzębnik. Według szacunków wodociągowców z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mszczonowie wody może nie być  przez pięć godzin – od 9.00 do 14.00. Chyba, że ekipy  techniczne szybciej uporają się z pracami.

A gdzie konkretnie odetną dopływ kranówki? W Żelechowie będą to budynki znajdujące się przy ul. Topolowej, a w Jastrzębniku przy ulicach Jastrzębskiej, Skrajnej i Pszenicznej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi