02 03 2019

Kilkadziesiąt tysięcy złotych z balu dobroczynnego trafi do potrzebujących

02.03.2019, godz.: 18:05
Kilkadziesiąt tysięcy złotych z balu dobroczynnego trafi do potrzebujących
fot. milanowek.pl

Tegoroczny karnawałowy bal dobroczynny w Milanówku pozwolił zebrać ponad 33 tysiące złotych. To łączna kwota, na którą złożyły się pieniądze z aukcji przedmiotów przekazanych przez mieszkańców, a także datki gości balu.

Celem balu dobroczynnego było wsparcie osób niepełnosprawnych i potrzebujących z terenu Milanówka oraz Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego KSN AW w Milanówku. Oprócz stacjonarnych podopiecznych domu beneficjentami pomocy będą też osoby, którymi nadal ośrodek się opiekuje.

Podczas wydarzenia w Villi Milanówek wylicytowano nie tylko ciekawe przedmioty, tak jak: prace malarskie, precjoza rękodzielnicze, ceramikę ozdobną oraz książki i albumy, lecz także np. prywatne lekcje tenisa czy obiad w towarzystwie burmistrza Milanówka Piotra Remiszewskiego.

Pod koniec dnia na dobroczynnym liczniku widniała kwota 33 080 zł. Prócz pieniędzy z licytacji do puli weszły także datki zebrane do skarbonki w kwocie 970 zł oraz suma ośmiu tysięcy złotych przekazana przez anonimowego darczyńcę.

Pełna lista przedmiotów przekazanych na licytacje znajduje się tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata