26 03 2019

Kierowca forda wjechał do rowu, był nietrzeźwy

26.03.2019, godz.: 14:57
Kierowca forda wjechał do rowu, był nietrzeźwy
fot. GrodziskNews

Drugie dziś zdarzenie drogowe w jaktorowskiej gminie, które opisujemy. Tym razem kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu. Okazuje się, że był pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w Budach Zosinych, a policję zawiadomił przejeżdżający tamtędy kierowca. – Przed godz. 13.00 otrzymaliśmy informację o kierowcy forda, który wpadł do przydrożnego rowu. Po dotarciu na miejsce okazało się, że mężczyzna jechał sam i nic mu się nie stało – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Okazało się jednak, że jechał w stanie nietrzeźwości i to bardzo poważnej. Zostanie zatrzymany i odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu – dodaje Katarzyna Zych.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi